خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن...

اطلاع از برنامه های سینما با استفاده از پیام کوتاه امکان پذیر شد
نظرات ()

 

علاقه مندان به هنر هفتم( سینما) با ارسال پیام کوتاه به شماره تلفن" 200007 " می توانند از آخرین اطلاعات اکران سینماها آگاه شوند .
به گزارش موبنا دفتر فناوری اطلاعات معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی اعلام کرد:برنامه اکران ، نوبتهای نمایش فیلم ، شماره تلفن و نشانی سینماها از جمله امکانات طراحی شده در سامانه اطلاع رسانی سیمرغ معاونت امور سینمایی و سمعی بصری این وزارتخانه است که در اختیار دوستداران سینما قرار می گیرد .
علاقه مندان سینما می توانند با ارسال کلمه " فیلم" ، به زبان فارسی و انگلیسی از طریق پیام کوتاه به سامانه اطلاع رسانی سیمرغ ،‌ از برنامه فیلم های در حال نمایش در گروه های مختلف سینمایی آگاه شوند .
همچنین سینمادوستان می توانند با ارسال نام فیلمی خاص ، به زبان فارسی و انگلیسی به شماره تلفن 200007 ‌ برنامه اکران ، نوبت نمایش ، نشانی و شماره تلفن سینماهای نمایش دهنده آن اثر را کسب کنند .
با ارسال پیام کوتاه بامتن HELP ، به سامانه سیمرغ ، راهنمای کلی استفاده از برنامه های متنوع این پایگاه اطلاع رسانی برای علاقه مندان ارسال می شود .
دوستداران هنر هفتم برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانند با دفتر فناوری اطلاعات معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی به نشانی الکترونیکی [برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید یا با شماره هوشمند 9092304004 به شبکه متصل شوید!]
مکاتبه کنند .
:: برچسب‌ها: ٍسینما, اس ام اس, هنر هفتم
نویسنده : در جستجوی رهایی
تاریخ : سه‌شنبه ۱٤ خرداد ۱۳۸٧
زمان : ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ