خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن...

نوکیا مسابقه جهانی بازی موبایل برگزار می کند
نظرات ()

 نوکیا در دنیا ی نوآوری بازی های موبایل چالش جدیدی را بوجود آورد که با اعلام جوائز نقدی به مبلغ 70 هزار یورو برای پدید آورندگان بازیهای جدید برای تلفن های همراه عملاً باعث ایجاد رقابتی فشرده ما بین تولید کنندگان بازیهای موبایل شد.
به گزارش موبنا به نقل از روبط عمومی نوکیا، هدف نوکیا تحول و دگرگونی مثبت در ارائه بازیهای جدید در تلفن های همراه است تا کاربران بتوانند با یک تلفن همراه وارد دنیای جدید وپر هیجان بازیها شوند.
این رقابت که در نوع خود بی نظیر است باعث می شود که کلیه تولید کنندگان بازیها در هر سطحی که هستند ترغیب شوند تا با بهره گیری از ایده ها وتفکرات جدید نخبگان در تولید بازیهای جدید انقلابی را پدید آورند.
بخش تولید بازیهای نوکیا از کلیه طراحان بازیهای موبایل دعوت کرده است که ایده های جدید ی که باعث تحول در نوع بازیها شود را برای بررسی به نوکیا ارائه دهند. ایده ها باید با بهره گیری از امکانات پیشرفته گوشی های نوکیا از قبیل(N-GAGE) و جاوا باشد وبا گوشیهای سری40وs60 نوکیا نیز همخوانی داشته باشد.
به سه نفر که بهترین و جدید ترین بازیها را ارائه داده اند قرارداد پیش تولید منعقد می شود ،جائزه نفر اول 40 هزار یورو بوده و به نفرات دوم و سوم به ترتیب 20 هزار و 10 هزار یورو پرداخت می شود تا انگیزه لازم در تولید بازیهای جدید و تحول در این رشته را داشته باشند.
"شرکت نوکیا با اشتیاق فراوان این چالش را در نوآوری بازیهای موبایل بوجود آورده است و این یک فرصت استثنائی برای تولید کنندگان بازیهای موبایل در سراسر دنیا میباشد تا واقعاً تحولی عمیق در این صنعت ایجاد نمایند" دکتر مارک اولیلا" مدیر بخش بازیهای نوکیا ضمن ادای مطالب فوق اضافه کرد" قرارداد پیش تولید و جوائزنقدی 70 هزار یوروئی برای برندگان تنها بخشی از این مسابقه است ،ما به برندگان این امکان را می دهیم تا علامت مشخصه خود را روی بازی ها گذاشته و در حقیقت با این اقدام جهانی شوند".
شرکت کنندگان مجاز هستند که با بیش از یک بازی در مسابقه شرکت کنند،برندگان توسط تیمی متشکل از خبرگان در صنعت بازیهای موبایل انتخاب می شوند و مواردی همچون نو آوری،سرگرمی قابلیت اجرا وخواست بازار در انتخاب برندگان در نظر گرفته می شود.
شرکت کنندگان تا 20 آگوست سال 2008 فرصت دارند تا طرح ها و ایده هیی خود را ارسال کنند.برندگان توسط قضات خارج از نوکیا انتخاب شده و در جشنی که در تاریخ 29 و30 اکتبر سال 2008 در شهر رم ایتالیا بر پا میشود طی مراسم با شکوهی معرفی خواهند شد.
آخرین مهلت ارسال ایده ها ساعت 11:59 بعد از ظهر(بوقت گرینویچ) 20 آگوست 2008 اعلام شده است.
آدرس سایت: [برای مشاهده لینک باید ثبت نام کنید یا با شماره هوشمند 9092304004 به شبکه متصل شوید!]

 
:: برچسب‌ها: نوکیا, بازی, مسابقه
نویسنده : در جستجوی رهایی
تاریخ : سه‌شنبه ۱٤ خرداد ۱۳۸٧
زمان : ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ