خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن...

رکود خرید و فروش سیم کارت در بازار تهران
نظرات ()

موبنا- اکثر فعالان بازار سیم کارت در مناطق پنج گانه تهران از کاهش خریدوفروش سیم کارت های صفر و کارکرده همراه اول در بازار پایتخت خبر دادند.
به گزارش خبرنگار موبنا، افت قیمت سیم کارت های همراه اول طی چند روز اخیر باعث شده تا اکثر فروشندگان شاهد کاهش و در برخی از مناطق تهران نیز شاهد کسادی خرید و فروش سیم کارت های همراه اول نسبت به گذشته باشند.
"علی حیدری" یکی از فروشندگان سیم کارت در جنوب تهران در این باره گفت: مدتی بود که با انتشار خبر واگذاری سیم کارت های 150 هزار تومانی بازار سیم کارت رونق خود را از دست داده بود ولی با گذشت زمان و تعدیل چشمگیر قیمت های سیم کارت اپراتور اول، همچنان شاهد بی رونقی این بازار شده ایم.
وی افزود: در حال حاضر اکثر مشتریان از خرید خط های همراه اول خودداری می کنند و با توجه به این شرایط پیش بینی می شود که به صورت مجدد نیز قیمت تمامی کدهای اپراتور اول کاهش یابد.
حیدری قیمت سیم کارت کارکرده کد یک را در حدود پنج میلیون و 400 هزار ریال تا پنج میلیون و 550 هزار ریال اعلام کرد.
در همین حال سیم کارت صفر کدهای دو، سه و چهار با بهای پنج میلیون و 500 هزار ریال، سه میلیون و 650 هزار ریال و سه میلیون و 500 هزار ریال به فروش می رسد.
در همین حال سیم کارت های کارکرده کدهای فوق با قیمت چهار میلیون ریال، سه میلیون و 300 هزار ریال و دو میلیون و 850 هزار ریال معامله می شود.
سیم کارت های صفر کدهای پنج، شش،هفت و هشت به قیمت سه میلیون و 400 هزار ریال، سه میلیون و 200 هزار ریال، دو میلیون و 800 هزار ریال و دوم میلیون و 600 هزار ریال به فروش می رسد.
همچنین سیم کارت کارکرده کدهای فوق با قیمت دو میلیون و 600 هزار ریال، دو میلیون و 400 هزار ریال، دو میلیون و 300 هزار ریال و دو میلیون و 400 هزار ریال در اختیار کاربران قرار می گیرد.
:: برچسب‌ها: سیم کارت, تهران, رکورد, خرید
نویسنده : در جستجوی رهایی
تاریخ : جمعه ٢٤ خرداد ۱۳۸٧
زمان : ٦:٢٠ ‎ب.ظ