خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن...

جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری ازدواج برگزار می شود
نظرات ()

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان ملی جوانان از برگزاری جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری در زمینه ازدواج با حمایت این سازمان خبر داد.
دکتر علی اکبر عصارنیا با اشاره به برگزاری این جشنواره در محورهای فیلم، کتاب، نشریات، تولیدات دیجیتال و الکترونیک، نمایشنامه و فیلمنامه اشاره کرد و گفت: مقدمات این جشنواره فراهم شده و فراخوان دریافت تولیدات فرهنگی و هنری مرتبط با ازدواج به زودی اعلام خواهد شد.
وی از برگزاری جلسات توجیهی- تحلیلی برای گروه های مرجع و با موضوع ازدواج خبر داد و افزود: مقدمات برگزاری این جلسات در سراسر کشور فراهم و پیام های سازمان با موضوع مرحله پیش از ازدواج، برای رسانه ها، مبلغین، گروه های مرجع و خانواده ها در قالب ۱۰ بند تدوین شده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان ملی جوانان توجه به مقوله ازدواج به عنوان یکی از عوامل موفقیت در زندگی و بررسی آثار زیان بار تجرد را یکی از این پیام ها اعلام کرد و افزود: پرداختن به مقوله های ازدواج به موقع و بررسی ابعاد مختلف این مفهوم، ازدواج آسان و بررسی ابعاد و مصادیق مختلف آن و ازدواج اگاهانه و اهمیت آن در جلوگیری از وقوع طلاق در آینده از دیگر موضوعات مورد نظر سازمان ملی جوانان است.
وی توجه به نحوه تعامل والدین و خانواده ها با جوانان در موضوع ازدواج را از پیام های معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان ملی جوانان در ارتباط با ازدواج اعلام و تأکید کرد: حساس سازی و احصاء وظایف گروه های مرجع در موضوع ازدواج، نگاه درست به مقوله اشتغال و مسکن به عنوان مقدمه ازدواج جوانان و پیام های مرتبط با فرآیند همسرگزینی و ملاک های انتخاب همسر نیز در سطح جامعه اعلام خواهند شد.
دکتر عصارنیا به انجام هماهنگی های لازم با صندوق مهر امام رضا (ع) برای ارائه هدیه های فرهنگی به زوج های جوان گفت: حمایت از اعزام ۵ هزار زوج جوان به مشهد مقدس به عنوان سفر ماه عسل در دستور کار سازمان ملی جوانان است. علاوه بر این رایزنی های لازم با سازمان صدا و سیما و به منظور فرهنگ سازی و الگوپردازی صورت گرفته است.  
   
 

   خبرگزارى مهر 
 
:: برچسب‌ها: جشنواره, فرهنگی, هنری, اشتغال
نویسنده : در جستجوی رهایی
تاریخ : شنبه ۸ تیر ۱۳۸٧
زمان : ۱:٠۳ ‎ب.ظ