خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن...

مایکروسافت و مبارزه با هکرها
نظرات ()

شرکت مایکروسافت به تازگی دو قانون جدید به ثبت رسانده که به موجب آن با تمام شرکت‌هایی که به صورت غیرقانونی در تبلیغات ٱنلاین خود از نام مایکروسافت سوءاستفاده می‌کنند مبارزه خواهد کرد. بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزار در دنیا اعلام کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر بسیاری از صاحبان سایت‌های اینترنتی نام مایکروسافت را به صورت کاملا غیرقانونی روی تبلیغات آنلاین خود قرار می‌دهند تا از این طریق بتوانند سود اقتصادی خود را بیشتر کنند.
این قبیل تبلیغات که به تعداد کلیک‌های کاربران که روی آنها انجام می‌شود برای صاحبان خود درآمد کسب می‌کنند، می‌تواند حجم ترافیک‌های اینترنتی را بیشتر کرده و سود اقتصادی چشمگیری‌ را به‌دنبال داشته باشند.
بر اساس گزارش ای‌بی‌سی نیوز، شرکت مایکروسافت با تصویب این قوانین جدید اظهار داشته، از این پس هر مرکز حقیقی و حقوقی که به صورت غیرقانونی نام مایکروسافت را روی تبلیغات آنلاین خود قرار دهد متحمل پرداخت جریمه‌های سنگین خواهد شد و در برخی مواقع ممکن است که جلوی فعالیت اینترنتی آنها گرفته شود.
آرون کورنبلام (Aaron Kornblum) یکی از وکلای ارشد مایکروسافت به منظور افزایش امنیتی اینترنتی برای شرکت خود گفت: تعداد سایت‌هایی که این روزها از نام مایکروسافت سوءاستفاده می‌کنند بسیار زیاد است، اما ما می‌کوشیم که در کمترین زمان ممکن جلوی همه این تخلفات را بگیریم و با تمامی افراد متخلف به صورت جدی مقابله کنیم.
:: برچسب‌ها: هک, هکرها, مایکروسافت
نویسنده : در جستجوی رهایی
تاریخ : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸٧
زمان : ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ