مسابقه بزرگ حفظ دعای عهد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضره الایام

سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگار

مولایم ، ما را ببخش که یک عمر چه کودکانه نشستیم و انتظار کشیدیم تا صدای شلیک توپ ، نوید آمدن بهار را سر دهد.

ای صد افسوس که تو بهار بودی و بهار بی تو معنا نداشت و ما نفهمیدیم ؛ بی تو هر فروردینمان دی بود و ندانستیم.

با فرا رسیدن سال نو و تغییر سبز طبیعت ، ظهور سبز آقا و مولایمان را در هر سحر نجوا می کنیم تا سال جدیدمان با عهد با صاحب الزمان آغاز شود.

علاقه مندان به شرکت در مسابقه حفظ دعای عهد و قرائت روزانه آن به نیت سلامتی و تعجیل در فرج و یاری امام عصر علیه السلام در دوران ظهور حضرتش که از روز اول
فروردین ماه 1392 آغاز می گردد می توانند عدد 313 را به سامانه پیامکی 100002171000 ارسال و در این طرح بزرگ ثبت نام نمایند.

شروع طرح : از اول فروردین ماه به مدت 40 روز با قرائت دعای عهد در هر سحر

این طرح شامل 3 جلسه شرح دعای عهد در تاریخ های 16 ، 23 و 30 فروردین ماه می باشد که در سالن اجتماعات مجتمع مهدیه اصفهان برگزار می گردد.

شرکت در جلسات شرح دعای عهد مشمول امتیاز خواهد بود.

سفر زیارتی قم - جمکران هدیه ی به 110 نفر از افرادی که بیشترین امتیاز را کسب نمایند.

مسابقه حفظ در روز جمعه مورخ 92/02/06 در محل مجتمع مهدیه اصفهان برگزار می گردد.

دوستان عزیز اگر ساکن اصفهان نیستید و نمی توانید در مسابقه شرکت کنید از راه دور در این چهل روز با ما همراه و هم صدا باشید به امید بهار واقعی...

/ 5 نظر / 42 بازدید
ze_ca

سلام دوست عزیز وبت خیلی قشنگه اگه مایلی با هم تبادل لینک کنیم اگه قبول میکنی (منو با بهترین در جهان ) لینک کن بعد بهم اطلاع بده تا منم بلینکمت.

مرتضی

سلام بزرگوار ممنونم از حضورتون لطف دارین شما خوشحالم که خوشتون اومده شما هم لینک شدید زنده باد یا مهدی [لبخند]

محمد

خداوند تنها روزنه امیدی است که هیچگاه برایمان بسته نمیشود ،تنها کسی است که با دهان بسته میتوان صدایش کرد،تنها خریداریست که اجناس شکسته رو بهتر برمیدارد ، تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند،وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید ، وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود و تنها سلطانی است که دلش با بخشیدن آرام میگیرد نه با تنبیه کردن .........!!!!

اشک حسرت

سلام دوست عزیز وب زیبایی دارید با تبادل لینک موافقم. لینک شدید[گل]

وحی محمدی

ای که دائم به جهان منتظر منتظری گیری از مردم دانا ز ظهورش خبری روز و شب ذکر زبان تو بود یا مهدی در فراقش غم دل داری و اشک بصری فرض کن، حضرت مهدی به تو ظاهر گردد بر در خانه و یا بر سر کوی و گذری ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟ دیده ای هست تو را قابل دیدار امام می توانی تو به خورشید جمالش نگری؟ خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟ لقمه ات در خور او هست که نزدش ببری؟ پول بی شبهه و سالم ز همه دارائیت داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟ گر بپرسد ثمرت چیست تو از طول حیات داری از بهر ارائه سند مختصری؟ ور بپرسد عملت چیست ز بگذشتن عمر در عملکرد تو باشد عمل معتبری؟ برده ای نان و غذا بهر مساکین یک شب یا تو داری ز یتیمان و فقیران خبری؟ در پی امر به معروف و نهی از منکر بوده ای بهر محبان ولایت سپری؟ هیچ گه داشته ای بهر ظهور حضرت ناله نیمه شب و ذکر دعای سحری؟ آن چنان هست که افسرده و غمگین نشوی گر بگیرد " سِمت تو" بدهد بر دگری؟ داری آمادگی آنکه اگر حضرت خواست از سر مال جهان بهر خدا در گذری؟ واقفی از عمل خویش تو بیش از دگران می توان گفت تو را شیعه اثنی عشری ؟ گر از این جمله ک