جدیدترین و مخرب‌ترین ویروس‌های معرفی شدند...

جدیدترین فهرست ویروس‌های ‪ , in-the-wild‬کدهای مخرب فعال و بسیار شایع در اینترنت، منتشر شد.

به گزارش پایگاه اینترنتی سازمان استانداردسازی کدهای مخرب، این فهرست به صورت ماهانه توسط سازمان معتبر استانداردسازی کدهای مخرب، مرکز معرفی، نامگذاری و استانداردسازی کدهای مخرب و با همکاری بیش از ‪ ۸۰‬شرکت و سازمان مطرح امنیتی تهیه می‌شود.

بر اساس گزارش سازمان استانداردسازی کدهای مخرب، ویروس‌هایی که حداقل توسط دو شرکت امنیتی کشف و به این سازمان معرفی می‌شوند با در نظر گرفتن ملاک‌ها و استانداردهای شیوع ، اهمیت، پراکندگی و نیز قدرت تخریب در فهرست ‪ in-the-wild‬قرار می‌گیرند، در نتیجه این فهرست‌ها شامل شایع‌ترین و مهمترین ویروس‌های پراکنده در اینترنت هستند.

در جدیدترین فهرست ‪ in-the-wild‬نام ‪ ۲۲۳۷‬کد مخرب فعال به چشم می‌خورد که از این میان ‪ ۶۷۸‬مورد در فهرست اصلی (ویروس‌های بسیار شایع) و ‪ ۱۵۵۹‬مورد در فهرست جانبی (بدافزارهای نسبتا شایع) قرار گرفته اند.

علاقه مندان برای مشاهده فهرست کامل ویروس‌های ‪ in-the-wild‬و نیز آشنایی با نحوه تهیه و تنظیم آن می‌توانند به نشانی اینترنتی .‪http://www‬ ‪ wildlist.org/wildlist/200804.htm‬مراجعه کنند.

/ 1 نظر / 22 بازدید
V.J

با سلام وخسته نباشید.وبلاگ بزرگ وجالبی دارید و همینطور قابل تحسین است. لطفا با وبلاگ بنده تبادل لینک کنید. لطفا من رو با نام :"بهترین وبلاگ دانلود نرم افزار" لینک کن و همون لحظه به من اطلاع بده تا وبسایتت لینک بشه. امیدوارم تو وب نویسی همیشه موفق باشی. منتظر جواب هستم.