در 21 دسامبر چه چیزی انتظار ما را میکشد؟؟؟

 

آیا سال 2012 آخر دنیاست؟
آیا زمین در خاموشی فرو میرود؟
آیا همه میمیریم؟


سالهاست فراماسونها بر اساس نمادگرایی خاص خود سالی را برای آخرالزمان معرفی کرده اند. قبل از سال 2000 شایعاتی شنیده میشد از جمله اینکه موشک های اتمی فعال میشوند یا اینکه ساعت کامپیوتر ها به هم میریزد، کشور هلند زیر آب میرود، بر اثر انفجار در زرادخانه ها کره زمین از مدار خارج میشود و ... این شایعات آنقدر گسترش پیدا کرد که به هنگام سال نو تمام مسیحیان به کلیسا رفته بودند و دعا میکردند و از شدت ترس میلرزیدند اما آیا اتفاقی افتاد؟؟؟؟ خیر هیچ اتفاقی نیفتاد جالب است بدانید این خیالات و شایعات از طریق فرهنگ سازی وارد هنر هم شد آهنگی را که داریوش به نام سال 2000 خوانده را به یاد دارید؟ در واقع با این کار ذهن مردم را آماده کرده بودند برای اینکه زمین قرار است نابود شود بنابراین وقتی سال بعدش یعنی 2001 به دو کشور عراق و افغانستان حمله شد همه راضی بودند جنگ کجا و نابودی کل دنیا کجا؟ به همین راحتی به مرگ گرفتند که به تب راضی شویم...
دقیقا جریان 2012 هم همین است میگویند  قرار است دنیا نابود شود، ستاره ای به نام یو وی 313 قرار است با زمین برخورد کند(عدد 313 آشنا نیست؟؟) و دنیا در تاریکی فرو رود و... همه و همه ساخته اذهان مسموم افرادی است که میخواهند کنترل دنیا را در دست گیرند اما مطمئن باشید باز هم هیچ اتفاقی نمی افتد ضمنا اگر توجه کرده باشید این افراد تمام تلاش خود را کرده اند تا ما این توهمات را باور کنیم اما چگونه؟ با رسانه با فیلمهای متنوع هالیوودی از جمله:
  Knowing
Postmodern Times Toward 2012
2012 The End of Days
I Am Legend
The eye
2012 Doomsday
Death Race
Count Down to Armageddon
2012 Science or Superstition
Angles and Demons
2012 and Awaking
21 December of 2012
2012 and The Earth was no more
2012
در تمامی این فیلم ها شاهد انحطاط و نابودی هستیم به نحوی که میتوان گفت سال 2012 مساوی است با مرگ.
میبینید همه این فیلم ها که به بخش کوچکی از آنها اشاره شد برای این ساخته شده اند تا ما باور کنیم آنچه را که حقیقت ندارد و حقیقت محض و قدرت محض را فراموش کنیم تا مانند موریانه اعتقادات و باورهایمان را بجوند. آن وقت تسلط بر کسانی که ایمان و اعتقادی ندارند بسیار آسان خواهد بود چرا که باور انسان از خودش بسیار قوی تر است مراقب باورهایتان باشید.

پیامبر اکرم (ص) فرمودند: آدمی تعجّب می کند از وفور ایمان مردم آخرالزّمان که پیامبری را ندیدند و امام آسمانی را زیارت نکردند و تنها ایمان به سطوری می آورند که بر روی کتابهای باقیمانده از وحی و کلمات معصومین نقش بسته است.

/ 2 نظر / 4 بازدید
محمد

خوب و کاربردیhttp://gharibezaman.persianblog.ir/

مورچه

انشاالله سر فرصت میام مطالب وبتو میخونم [عینک]